Главная 2 Телефоны 2 «Антісмартфон» Light Phone 2: дзвінки, повідомлення, будильник і, може бути, щось ще

«Антісмартфон» Light Phone 2: дзвінки, повідомлення, будильник і, може бути, щось ще

Як відомо, кожна дія викликає протидію. Поява, розвиток та поширення смартфонів призвело до того, що є користувачі, які з тих чи інших причин недолюблюють такі пристрої, користуючись звичайними телефонами.

У свій час для таких придумали так звані «антисмартфоны». По суті, це ті ж звичайні мобільні телефони, найчастіше з ще меншою функціональністю, але зате в незвичайному дизайні.

У минулому році на ринок вийшла модель Light Phone вартістю 150 доларів, яка вміла лише дзвонити. Мабуть, пристрій було досить тепло прийнято споживачами, так як сьогодні стало відомо про моделі Light Phone 2.

Зараз на це пристрій збираються гроші за допомогою майданчики Indiegogo. Творцям потрібна була сума в 250 000 доларів, але зараз вона вже перевищено втричі і в запасі ще 19 днів.

Отже, Light Phone 2 являє собою таке ж примітивне пристрій, але з рядом поліпшень. Що цікаво, творці пристрою пішли по тому ж шляху, що і будь-яка інша компанія — розширення функціональності. На відміну від першої моделі, новинка вже дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями і встановлювати будильник. При цьому творці Light Phone 2 будуть орієнтуватися на відгуки учасників кампанії і при бажанні останніх можуть додати телефону кілька окремих додатків. Наприклад, навігацію, список справ або додаток погоди.

Що стосується технічної частини, Light Phone 2 істотно перевершує першу модель. По-перше, тут є підтримка 4G, по-друге, використовується екран E Ink, по-третє, в основі лежить LightOS, створена на основі Android. Серцем служить SoC Qualcomm MSM8909W, на допомогу якої є 1 ГБ оперативної пам’яті. Акумулятор ємністю 500 мА·ч все так само не зможе забезпечити належної автономності, якщо мова йде про велику кількість дзвінків. Габарити телефону рівні 91 х 55 х 7,5 мм при масі 80 р.

Під час кампанії новинку можна купити за чималі 250 доларів, а згодом телефон і зовсім мають намір продавати за 400 доларів! Поставки планують розпочати у квітні наступного року.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of