Главная 2 Ноутбуки и планшеты 2 Android може стати платним

Android може стати платним

Генеральний директор Google Сундар Пичаи (Sundar Pichai) відреагував на штраф в 4,3 мільярда євро, який наклала на компанію Єврокомісія буквально вчора. Він опублікував в офіційному блозі Google розлоге відкритий лист про операційній системі Android.


У ньому Пичаи підкреслив, що ніколи не брала грошей за використання Android і витратила мільярди на розвиток екосистеми, а рішення Єврокомісії відкидає бізнес-модель, яка підтримує Android.

Єврокомісія вимагає від Google припинити встановлювати браузер Chrome і пошуковий движок на Android. Пичаи зазначив, що Google не примушує виробників смартфонів встановлювати Android або інші програми компанії, а, навпаки, дозволяє використовувати конкуруючі продукти.

Також Пичаи підкреслив, що Android не монополізувала ринок, а розширила його, створивши більше можливостей для всіх. Він навів статистику — на даний момент Android встановлена на 24 тисячах різних пристроїв, включаючи смартфони, планшети, смарт-годинник і телевізори, від більш ніж 1300 виробників.

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of