Главная 2 Телефоны 2 Android 9.0 Pie для смартфонів Samsung Galaxy почне поширюватися не раніше січня 2019

Android 9.0 Pie для смартфонів Samsung Galaxy почне поширюватися не раніше січня 2019

За останніми даними, компанія Samsung тестує прошивку Samsung Experience на базі Android 9.0 Pie для своїх смартфонів Samsung Galaxy, проте стабільна версія нової прошивки з’явиться не раніше січня наступного року.

На офіційному форумі Samsung з’явилися перші відомості про те, які зміни принесе з собою нова прошивка. По-перше, торішні флагмани Galaxy S8 і Galaxy Note8 отримають можливості, які дебютували в Galaxy S9 і Note 9, наприклад, при введенні номера змахування автоматично додає пробіл. Друга SIM-карта в смартфонах зі слотами для двох карток буде підтримувати VoLTE і VoWiFi.

Оновлення галереї дозволить вам отримати більш простий доступ до записаним відеороликів. Крім того, тепер після запуску галереї з запущеного додатка камери ви будете бачити не всі фотографії, а тільки ті, які були зроблені в даний момент.

Також очікується поява нових можливостей в камері торішніх флагманів. Подробиць поки немає, але ми наважимося припустити, що користувачі Galaxy S8, нарешті, отримають довгоочікуваний портретний режим, який вже є навіть на бюджетних Xiaomi. На Galaxy S8 для отримання якісного розмиття все ще доводиться користуватися опцією вибіркового фокуса, яка робить фотографії довго і не завжди коректно.

Варто згадати, що в минулому році Samsung анонсувала графік випуску оновлення на базі Android 8.0 Oreo тільки в листопаді.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of