Главная 2 Телефоны 2 Android 8.0 стане останньою версією ОС, офіційно випущеної для смартфонів OnePlus 3 і 3T

Android 8.0 стане останньою версією ОС, офіційно випущеної для смартфонів OnePlus 3 і 3T

Шанувальники iPhone часто лають Android за те, що далеко не всі смартфони отримують оновлення з виходом нових версій ОС, так і відбувається це досить повільно. Однак часто забувається одна важлива деталь.

На сьогоднішній день більшість компаній використовує власні оболонки. І нерідко функціональність таких оболонок значно вище базової версії Android. Відповідно, власникам таких смартфонів за великим рахунком неважливо, коли Android 6.0 оновлено до Android 7.0, якщо актуальна версія оболонки вже має безліч функцій, відсутніх в обох ОС.

А ось для смартфонів, що працюють під управлінням «голої» Android або використовують оболонку, мінімально змінює базову систему, оновлення важливіше. Смартфони OnePlus якраз відносяться до таких.

Тому для власників моделей OnePlus 3 і 3T важливо буде дізнатися, що виробник буде підтримувати їх до виходу Android 8.0. Якщо точніше, то це буде останнє велике оновлення для зазначених апаратів. Нагадаємо, спочатку обидві моделі працювали під управлінням Android 6.0.

Відповідне оновлення OxygenOS v4.5 повинен з’явитися для цих смартфонів у найближчі місяці. Крім того, виробник пообіцяв оновити модель OnePlus 2 до Android 7.0.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of