Главная 2 Телефоны 2 Amazon можна встановити Alexa помічником за замовчуванням в ОС Android

Amazon можна встановити Alexa помічником за замовчуванням в ОС Android

Amazon і Google конкурують на ринку розумних АС і віртуальних помічників. З очевидної причини Google Assistant є помічником за замовчуванням на всіх смартфонах з ОС Android. Загальновідомо, що Amazon Alexa також можна встановити і використовувати. Джерело звернув увагу на менш відоме нововведення: для доступу до Alexa вже не обов’язково запускати додаток. Дітище Amazon можна встановити в якості помічника за замовчуванням.

У всякому разі, це вдалося зробити на смартфоні Samsung Galaxy S9+. Алгоритм дуже простий: у Settings > Apps > Default Apps достатньо змінити додаток Device Assistant на іншу за вибором користувача. Тобто так можна вибрати не тільки Alexa, але і іншу альтернативу: Cortana, Sound Hound або Firefox Search.

Єдиним обмеженням при використанні стороннього помічника є жорстка прошивка фрази «ОК, Google» або «Hey, Google, який використовується для виклику помічника, тому після зміни налаштування для виклику доведеться використовувати тривале натискання кнопки Home. Однак це особливість Samsung Galaxy S9+. В HTC U11, наприклад, можна використовувати фразу «ОК, Google», щоб викликати Google Assistant, і слово «Alexa», щоб викликати голосового помічника Amazon.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of