Главная 2 Телефоны 2 Adobe планує випустити повну версію Photoshop для iPad

Adobe планує випустити повну версію Photoshop для iPad

За даними джерела, компанія Adobe Systems планує випустити повну версію свого відомого графічного редактора Photoshop для планшетів Apple iPad. Це частина нової стратегії, спрямованої на забезпечення сумісності продуктів Adobe на багатьох пристроях і збільшення кількості продажів.

Як стверджують обізнані інформатори, розробник програмного забезпечення планує представити новий додаток на своїй щорічній творчої конференції MAX в жовтні. На ринку воно з’явиться в 2019 році.

Модернізація моделі бізнесу Adobe почалася в 2012 році, коли програмне забезпечення було переміщено в хмару, а користувачам була запропонована підписка на сервіси. Нещодавно Adobe також почала просувати свої програмні продукти любителям, які воліють працювати на мобільних пристроях, а не на ПК. Однак поки компанія ще не перенесла на мобільні пристрої Apple повні версії своїх найвідоміших додатків. Передбачається, що користувачі зможуть продовжувати редагування на різних пристроях, вносячи корективи у свої проекти «на льоту».

Представник Adobe підтвердив, що компанія працює над новою крос-платформної ітерацією Photoshop і інших програм, але він не зміг назвати терміни випуску.

Зазначимо, що на планшетах з Windows повна версія Adobe Photoshop доступна давно, оскільки в розглянутому контексті ці планшети не мають принципових відмінностей від настільних ПК. Планшети Apple — зовсім інша справа: вони працюють під управлінням iOS, тоді як настільні і мобільні комп’ютери Apple, на яких доступна повна версія Adobe Photoshop, працюють під управлінням macOS.

Теги:

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of