Главная 2 Электронные книги 2 9,7-дюймовий рідер Onyx Boox Prometheus 2 претендує на рекорд

9,7-дюймовий рідер Onyx Boox Prometheus 2 претендує на рекорд

У Росії почалися продажі нового рідера від Onyx International. Електронна книга Onyx Boox Prometheus 2 позиціонується виробником як перший у світі букрідер 9,7-дюймовим екраном E Ink Carta.


Крім екрану E Ink Carta у новій версії Prometheus з’явилися підтримка формату файлів FB3 і функція Snow Field, коли відбувається лише часткове оновлення екрану без появи артефактів на наступних сторінках. Нагадаємо, перша версія Onyx Boox Prometheus, що з’явилася у продажу восени минулого року, просувалася як перший рідер з екраном 9,7 дюйма і регульованою функцією підсвічування.

Електронна книга оснащений 9,7-дюймовим дисплеєм E Ink Carta з ємнісним тачскріном і роздільною здатністю 825 х 1200 пікселів. Підсвічування Moon Light може плавно регулюватися.

Onyx Boox Prometheus підтримує основні текстові та графічні формати файлів, а також дозволяє читати документи на великій кількості мов. На пристрої встановлено англо-російський і російсько-англійський словники з можливістю додавання словникових баз формат StarDict. Апаратною основою став процесор Freescale i.MX6 з тактовою частотою 1 ГГц, 1 ГБ оперативної і 16 ГБ вбудованої флеш-пам’яті з можливістю використання карток microSD. Акумулятор володіє ємністю 3000 маг. Робота проводиться під управлінням операційної системи Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich, є можливість установки додатків з Google Play.

Рідер Onyx Boox Prometheus 2 доступна за рекомендованою роздрібною ціною 23 990 рублів.

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of