Главная 2 Телефоны 2 Європейські регулятори вважають, що добровільний перехід до єдиного зарядного пристрою для смартфонів не виправдав себе

Європейські регулятори вважають, що добровільний перехід до єдиного зарядного пристрою для смартфонів не виправдав себе

Регулюючі органи ЄС планують вивчити питання про доцільність дій, які підштовхнули б галузь до переходу до єдиного зарядного пристрою для мобільних телефонів. Таке завдання постало перед регуляторами у зв’язку з відсутністю прогресу в досягненні зазначеної мети з боку виробників телефонів. Про це повідомило джерело з посиланням на слова Маргрет Вестагер (Margrethe Vestager), що відповідає в Європейській комісії за питання конкуренції.

Європейська комісія ось вже майже десять років наполягає на запровадженні єдиного зарядного пристрою, оскільки різнобій у цьому питанні створює незручності для споживачів та щорічно обертається величезною кількістю електронних відходів.

У 2009 році під тиском ЄС чотирнадцять компаній, включаючи Apple, Samsung, Huawei і Nokia, підписали добровільний меморандум про взаєморозуміння, в якому зобов’язалися «узгодити» зарядні пристрої для нових моделей смартфонів, які надійдуть на ринок в 2011 році. Після того, як угода минув у 2012 році, деякі з компаній брали на себе подібні зобов’язання у 2013 і 2014 роках.

Однак у ЄС вважають такий стан справ незадовільним.

«Враховуючи незадовільний прогрес при такому добровільному підході, Комісія скоро почне дослідження, щоб оцінити доцільність інших варіантів», — наводить джерело слова Вестагер.

Коментувати

Источник

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!

avatar
  Subscribe  
Notify of